Stacje ładowania samochodów elektrycznych Power EV®

Produkty POWER EV® to nowoczesne, niezawodne i zintegrowane systemy ładowania samochodów elektrycznych. Nasza znajomość rynku i wysokie standardy pozwalają tworzyć bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu rozwiązania.

Ładowanie samochodów elektrycznych systemem Power EV®

Stacje ładowania pojazdów dla każdego

Dla firm

Dla gmin

Dla domu

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Power EV odpowiadają na potrzeby gmin, firm i użytkowników prywatnych, którzy chcą posiadać nowoczesny i niezawodny system w swoim domu. Właściciel infrastruktury może w łatwy sposób sterować i monitorować stację z ekranu komputera lub telefonu z pomocą panelu. Użytkownicy obsłużą ładowarkę z pomocą aplikacji mobilnej lub dedykowanej strony internetowej.

Wybierając Power EV masz pewność fachowej i kompleksowej obsługi. Zapewniamy wszystkie niezbędne elementy stacji ładowania samochodów elektrycznych, znaki pionowe i poziome, progi bezpieczeństwa i zdalne, w pełni automatyczne blokady parkingowe. Znajomość rynku i wysokie standardy produkcji pozwalają nam tworzyć bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu rozwiązania. Przekonaj się sam dobierając ofertę dla siebie.

System inteligentnego ładowania

Produkty POWER EV to nowoczesne, niezawodne, zintegrowane stacje ładowania samochodów elektrycznych

System inteligentnego ładowania to produkt kompletnej infrastruktury z zaadaptowaną przestrzenią parkingową. Ładowarka do samochodu elektrycznego obsługiwana jest zdalnie z pomocą dołączonej do zestawu aplikacji mobilnej i dedykowanej strony internetowej.

System inteligentnego ładowania aut elektrycznych Power EV

Ostatnio na blogu

Wiedza i aktualności

Proszę o kontakt

Wypełnij formularz - skontaktujemy się w ciągu 24 h

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o kontakt przez Power Ev Sp. z o.o. W ten sposób, podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyśmy mogli sie skontaktować z Tobą.

Nagrody i wyróżnienia